Co-packing

Co-packing


Ręczne konfekcjonowanie i pakowanie produktów może stanowić wąskie gardło procesu produkcyjnego, dlatego w miarę możliwości warto zautomatyzować pakowanie lub skorzystać z usług dostawców zewnętrznych.

Co-packing - to kompleksowa usługa:

  • pakowania, przepakowywania bądź konfekcjonowania produktów
  • etykietowania produktów
  • tworzenia zestawów np. promocyjnych
  • zgrzewania folii

Świadcząc usługę co-packing przejmujemy na siebie pełną odpowiedzialność za procesy związane z przygotowaniem wyrobów gotowych do dystrybucji. Dysponujemy dedykowanym zapleczem sprzętowym, co umożliwia nam szybkie i sprawne pakowanie produktów niezależnie od ich charakterystyki (rozmiaru, kształtu, formy opakowania).

Co-packing to usługa, dzięki której jako producent zyskujesz czas, przy jednoczesnej gwarancji skutecznego i estetycznego zabezpieczenia produktów na czas transportu i ekspozycji w sklepie. To także możliwość skorzystania z niestandardowych rozwiązań, które wdrażamy i oferujemy w zakresie konfekcjonowania i pakowania.

Co-packing – Warszawa

Usługi związane z co-packingiem kierujemy do przedsiębiorców z terenu miasta Warszawa i okolicy. Posiadamy doświadczenie umożliwiające skuteczną obsługę firm niezależnie od reprezentowanej branży. To co nas wyróżnia, to kompleksowe działanie, w ramach którego zapewniamy rzetelną obsługę całego procesu – od konfekcjonowania produktów, przez tworzenie zestawów sprzedażowych lub promocyjnych, aż po ich pakowanie. Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie co-packingu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści WiringsS z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w określeniu najbardziej optymalnego zakresu usługi.