Co-manufacturing

Co-manufacturing - wiązki kablowe, elektryczne

Co-manufacturing – polega na usłudze montażu lub podmontażu produktów z komponentów pochodzących od różnych dostawców zgodnie z instrukcją Zleceniodawcy. Spółka WiringS Sp. z o.o. wykonuje tę usługę przy wykorzystaniu własnych zasobów (doświadczeni pracownicy oraz własne obiekty i narzędzia). Współpracujemy w modelu powierzenia montażu konkretnego produktu bądź całościowego przejęcia procesu od projektu do wykonania.
Co-manufacturing pozwala naszym zleceniodawcom na skupieniu swojej uwagi na najważniejszych procesach produkcyjnych, sprzedaży i marektingu. Ponadto w przypadku współpracy z naszą Spółką, Zleceniodawca skorzysta z ustawowej ulgi na składki PFRON.
Co-manufacturing: Dlaczego warto zaufać Spółce WiringS?

Oferując co-manufacturing dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać niezmiennie wysoką jakość świadczonych usług, co potwierdza międzynarodowy certyfikat jakościowy ISO 9001. Dbamy o standard realizowanych działań oraz jakość produktu gotowego. Identycznie wysokie standardy aplikujemy na każdym etapie co-manufacturingu, niezależnie od tego czy jest to cięcie kabli, przygotowanie wiązek elektrycznych, podmontaż produktów z komponentów pochodzących od różnych dostawców czy konfekcjonowanie.

Wysokie standardy to jednak nie wszystko. Produkcja wiązek niskonapięciowych na potrzeby klientów zewnętrznych pozwala Państwu na duże oszczędności, jakie wynikają z obniżenia kosztów przygotowania wiązek i możliwości oddelegowania pracowników firmy do obsługi innych, bardziej złożonych procesów.

Wiązki elektryczne: Przygotowanie, montaż, zabezpieczanie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wiązek elektrycznych. W ramach tej usługi oferujemy:

 • precyzyjne cięcie kabli
 • krimpowanie przewodów
 • cynowanie
 • lutowanie
 • montaż konektorków i kostek
 • montaż wiązek elektrycznych
 • łączenie prostych wiązek
 • wykonywanie wiązek w opaskach, rurach karbowanych i oplocie z PVC
 • zabezpieczanie wiązek
 • drukowanie napisów na kablach
 • dodatkowe życzenia klientów

Produkcja wiązek kablowych to zadanie wymagające wiedzy, doświadczenia oraz dostępu do odpowiedniego zaplecza. Jako marka od lat wykonująca wiązki kablowe na potrzeby różnych odbiorców dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. To pozwala nam na wysoką standaryzację pracy, a w rezultacie dostarczanie wyrobu gotowego o powtarzalnych parametrach technicznych i wyglądzie.

Dodatkowo oferujemy etykietowanie, pakowanie i kompletowanie wiązek. Konfekcjonowanie wykonujemy zgodnie z przyjętymi standardami, co pozwala na zachowanie wysokiej jakości nie tylko samego produktu, ale również sposobu jego pakowania i etykietowania. Działania te mają kluczowe znaczenie dla wizerunku przedsiębiorstwa jako dostawcy określonych produktów.

Kompleksowe przygotowanie wiązek elektrycznych

Przygotowanie wiązek elektrycznych to kompleksowa usługa, w ramach której zapewniamy obsługę całego procesu – od produkcji, przez konfekcjonowanie, aż po pakowanie i etykietowanie. Klient otrzymuje produkt gotowy do wysyłki do klienta docelowego. Usługę możemy dodatkowo rozszerzyć o import/eksport komponentów.

Przygotowanie wiązek elektrycznych wykonujemy na potrzeby firm reprezentujących różne branże i gałęzie przemysłu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz zaplecze umożliwiające montaż wiązek o zróżnicowanych parametrach dedykowanych do szerokich zastosowań. Jedną z naszych specjalności jest produkcja wiązek niskonapięciowych. Wykonujemy wiązki kablowe na potrzeby maszyn i urządzeń, szaf sterowniczych i przemysłu motoryzacyjnego.

Co-manufacturing – Warszawa

Usługi związane montażem lub podmontażem produktów z komponentów pochodzących od różnych dostawców, jak również usługi związane z montażem wiązek elektrycznych takie jak produkcja wiązek kablowych, realizujemy na potrzeby przedsiębiorców z Warszawy i okolicy, jak również terenu całej Europy i nie tylko. Nasze wiązki są wykorzystywane w urządzeniach kopalnianych w Australii, w nowoczesnych pociągach, wielkich szafach elektrycznych, dodatkach do motocykli i samochodów i wielu innych aplikacjach. Zapewniamy kompleksową obsługę zleconych procesów, przy zachowaniu wysokich standardów pracy i optymalizacji jej kosztów. Wszystkie prace, niezależnie czy jest to cięcie kabli czy drukowanie napisów, wykonujemy z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi, co gwarantuje wysokie tempo pracy oraz niezmiennie wysoką jakość produktu gotowego.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z marką WiringS zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjalista z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w optymalizacji zakresu usługi do Państwa indywidualnych potrzeb. Dzięki temu zakres usługi, a w rezultacie jej koszt będzie adekwatny do skali rzeczywiście wykonanych przez naszych pracowników działań.

Klientom, którzy importują i eksportują swoje towary dodatkowo oferujemy odprawy celne. Outsourcing odpraw celnych pozwala na optymalizację kosztów, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności procesów z obowiązującymi przepisami prawa. Dbamy o terminowe dopełnianie wszelkich formalności, a w razie potrzeby zapewniamy doradztwo celne i pomoc w rozszerzeniu importu/eksportu towarów i komponentów.