Oferty pracy

Kogo poszukujemy

WiringS Sp. z o.o. prowadząca działalność w zakresie produkcji wiązek elektrycznych, poszukuje osób z niepełnosprawnością z terenu powiatu nowodworskiego (i ościennych), do pracy na stanowisku.

Praca: montaż Lokalizacja: Stare Pieścirogi k/ Nasielska

Oferta dedykowana osobom z niepełnosprawnością

Obowiązki:
- składanie części elektronicznych,
- montaż wiązek elektrycznych,
- montaż podzespołów według podanej dokumentacji,
- proste prace manualne.

Wymagania:
- posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
- dokładność, dobry wzrok.

Oferujemy:
- pracę na rzecz firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę.

Forma kontaktu: Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV (max 2 strony) z zamieszczoną poniższą klauzulą na kontakt mailowy: handlowy@wirings.pl albo o kontakt telefoniczny pod numerem 604261931.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Praca: technolog Lokalizacja: Stare Pieścirogi k/ Nasielska

Obowiązki:
- tworzenie i utrzymywanie procesów projektowania oprzyrządowania i dokumentacji technicznej,
- identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu nadzoru nad urządzeniami technicznymi, maszynami produkcyjnymi oraz narzędziami,
- uruchamianie produkcji wyrobów, kontrola i zatwierdzenia procesów,
- kontakt z klientem na etapie opracowywania i realizacji projektu przyjęcie produktu do produkcji seryjnej.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (preferowane: Elektrotechnika, Elektronika, Elektromechanika lub pokrewne),
- znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej, w tym interpretacja schematów,
- znajomość technologii półprzewodnikowych,
- znajomość zagadnień projektowania PCB,
- umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym i technicznym (mierniki, oscyloskopy, stacje lutownicze, programatory),
- zdolności manualne,
- umiejętność analitycznego myślenia.
Mile widzian:
- umiejętność obsługi pakietu CAD w zakresie tworzenia schematów elektrycznych,
- znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- udział w ciekawych projektach,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
- atrakcyjne warunki współpracy.