O nas

WiringS Sp. z o.o., której główną działalnością jest montaż wiązek elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD i komputerowego została założona w 2015 jako kontynuator części P.P.H.U. "JAN-POL" Z.P.Ch założonej w 1992 roku.


Kim Jesteśmy

Obecne zatrudnienie to 60 osób co stanowi ok. 55 pełnych etatów osób niepełnosprawnych. Nasz zespół stanowią wieloletni pracownicy P.P.H.U. "JAN-POL" Z.P.Ch. Opieramy się na ich 11-letnim doświadczeniu, technologii oraz organizacji pracy. Posiadamy certyfikat ISO 9001-2008 i jesteśmy przygotowani pod certyfikację TS 16949. Pracujemy także nad przystosowaniem naszego systemu zarządzania jakością pod certyfikację IRYS. W każdej chwili jesteśmy gotowi na przystosowanie się do specyficznych wymogów naszych partnerów.

Posiadamy własne środki transportu oraz budynki produkcyjno-socjalne o łącznej powierzchni 550m2.

Dysponujemy narzędziami do obróbki przewodów (cięcie, zakuwanie, lutowanie, cynowanie, testowanie itd.) jak również jesteśmy elastyczni w przystosowaniu pracowników oraz stanowisk pracy do indywidualnego zlecenia, nawet dla krótkich serii. Dobra lokalizacja w centrum Polski (50km na północ od Warszawy), bliskie ważne szlaki komunikacyjne (tarsa ”7”, „50”, „60”, „61”, „62”), a taże usytuowanie w pobliżu lotniska Warszawa-Modlin (25km) pozwala na szybki transport.


Nasza Historia